Chemical trails w Chocianowie 22.04.2018


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bazyl74/polkowice4you.pl/wp-content/plugins/adsense-booster-manager/adsense-booster.php on line 155
  • 3
  •  
  •  
  •  
    3
    Udostępnienia

Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.  – John Holdren.

Od wielu lat grupy badaczy i zwykłych obywateli alarmują, że społeczeństwa świata są regularnie podtruwane przez elity, które zawarły globalny spisek mający na celu wyniszczenie cywilizacji przy pomocy różnego rodzaju środków, w tym między innymi smug kondensacyjnych zwanych Chemtrails. W tej materii przełom stanowią wypowiedzi doradcy prezydenta USA John’a Holdren’a który w wywiadzie udzielonym magazynowi TIME powiedział:

„Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogłoby być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miałoby spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działałaby w podobny sposób tylko, że musiałoby to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym.’’

Wypowiedz opublikowana w magazynie TIME 18 sierpnia 2009 roku.

Podejrzenie bardzo szybko padło na CIA oraz NSA z której wywodzi się Edward Snowden a który wielokrotnie wspominał o chmurach śmierci, jakie rozpylają samoloty na zlecenie CIA. Z resztą w tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem tych dwóch Amerykańskich Agencji wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta.

Trują w Chocianowie

Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach. Wielu z was, bez żadnego zdobywania wiedzy, stwierdzi „ pierdolenie, nie wierzę”. Dla tych jednak co pragną żyć, i żyć w zdrowiu zachęcam do zapoznania się z oficjalnym dokumentem ONZ : Agenda 21 (ang. Action Programme – Agenda 21) – jest dokumentem programowym, który przedstawia sposób opracowania i wdrażania programów zrównoważonego rozwoju w życie lokalne. Dokument ten został przyjęty na konferencji “Środowisko i Rozwój” z inicjatywy ONZ w 1992 roku na II Konferencji w Rio de Janeiro. Jej polska wersja ukazała się w roku 1993 w opracowaniu : “Dokumenty końcowe Konferencji Narodów Zjednoczonych Środowisko i Rozwój”.

Wyceniony na 600 mld dolarów program ratowania planety, zawarty jest w Agendzie 21 na prawie 500 stronach, w 40 rozdziałach. Tak zwana agenda zrównoważonego rozwoju. Pan prezydent Andrzej Duda krzyczał ochoczo na szczycie ONZ w zeszłym roku, że Polska będzie z całych sił wspierać i realizować założenia agendy zrównoważonego rozwoju. Poczytajcie jak za wasze pieniądze planują was zdepopulować ( zamordować) dla ewentualnego dobra planety.

Poczytajcie, bo nic ważniejszego w życiu nie czytaliście. Tylko informacje i ewolucja ludzkości może powstrzymać ich przed zabiciem nas. I nie, nie chodzi o stulecia czy dekady…, popatrz w niebo i zastanów się czy nie jesteś coraz słabszy, smutniejszy i chory co raz bardziej…, spójrz na swoje dziecko, na żonę, na męża i zastanów się czy jeszcze 10 lat temu ludzie mieli takie problemy ze zdrowiem? Czy tyle osób umierało na raka, że było to rutyną jak dziś? Czy noworodki i małe dzieci były ciągle chore?

Myśl, żyj i działaj. Nikt nie obroni twojego życia i zdrowia za ciebie. Nie pozwól się przymusowo zaszczepić, nie pozwól się opryskiwać truciznami z samolotów!!!

PS.

Nie zamierzam nikogo przekonywać co do smug chemicznych, każdy ma swój rozum. Piszę to byście patrzyli w niebo, bo jak będziecie patrzeć, wątpić i zadawać pytania to na pewno wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie. Jeżeli to tylko paliwo z samolotów, to co na to światowa organizacja zdrowia? Kto dopuścił do użycia paliwo, w wyniku spalania którego, ograniczone jest promieniowanie słoneczne, potrzebne do życia nam i roślinom? Po drugie, kiedyś latały samoloty i smug nie zostawiały. Po trzecie każdy oddycha tym samym powietrzem.

Chemia na głowę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *